İK TOPLANTISI

Nursanlar grubu İK Yönetim toplantısı 17 Kasım 2017 tarihinde AKA’nın Orhangazi’de bulunan fabrikasında yapılmıştır. Holding, AKA, Takosan ve Nursan İnsan Kaynakları yöneticilerinin katıldığı toplantıya; Sn. Veli Ozan ve Babken Nanyan eşlik etmiştir.
Şirketlerin temel İK problemlerinin ve personel politikalarının görüşülmesinin yanı sıra verimliliği artırmak, problemlerin çözümü, yeni 360° performans değerlendirme raporunun hazırlanması, şirketlerin sendika ile ilişkileri konularında çalışmalar yapılmıştır.

NURSANLAR HABERLEŞME VE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ TOPLANTISI

Her üç ayda bir gerçekleşen Haberleşme ve Bilgi Teknolojisi Toplantısı, 07 Aralık 2017 tarihinde Nursanlar Holding merkezinde 2017 yılının son toplantısı olarak yapıldı.
Yapılan toplantıya Nursanlar Grup şirketlerimizin Bilgi İşlem yöneticileri ve IT Departman sorumluları katıldı. Toplantıda, veri güvenliğini sağlamak için sanal sunucu çözümlerinin tartışılmasının yanı sıra logo tescilleri, web sayfası iyileştirme, kurumsal kimlik, elektronik imza v. s. konuları görüşüldü.

TAKOSAN 2018 BÜTÇE SUNUMU

Takosan bütçe toplantısı 28 Aralık 2017 tarihinde, Holding merkezinde yapılmıştır. Toplantı, Holding Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu üyeleri ile Takosan Genel Müdür Vekili Sn. Erol Alkay, Genel Müdür Yardımcısı (Teknik) Sn. Arda Köken, Genel Müdür Yardımcısı (Operasyonlar) Sn. Ali Aran, Genel Müdür Yardımcısı (Mali İşler) Sn. Sabahattin Büyük ve Genel Müdür Yardımcısı (Iş Geliştirme ve Satış) Sn. Dinçer Serin katılımıyla gerçekleşmiştir.
Toplantıda; finansal ve operasyonel göstergelerin hayata geçirilmesine yönelik
çalışmalar yapılarak, stratejik konulardaki gelişmelerin takibi yapıldı ve öneriler geliştirildi.